top of page

Jak zostać kotem?

Przede wszystkim fajnie, że tu dotarłeś. Kliknięcie w tę zakładkę najpewniej oznacza, że coś jest na rzeczy! 

 

"Kotem" może zostać każdy. Nie ma żadnych wymogów - ani co do płci, ani samochodu, nie musisz nawet go posiadać na początek! Nie trzeba mieć wyników, wystarczy pasja. 

 

PROCEDURA

O tak, jest procedura i cała rekrutacja. Nie gniewaj się, my już dostaliśmy parę noży w plecy i teraz uważnie przyglądamy się osobom, które chcą do nas dołączyć. 

Najpierw napisz nam mail na info@madcat.pl. Dostaniesz od nas zestaw pytań, zinwigilujemy też to, co robisz w Social Media. Bez obawy, każdy zestaw pytań jest inny :). Chcemy zobaczyć, ile w Tobie pasji i jaki masz kręgosłup moralny.

Potem spotkamy się, pogadamy. Jeśli nie jesteś z Warszawy, zajmie to chwilę dłużej. Będziemy poznawać się przez rozmowy, czaty i inne media. Dzisiaj to proste.

Następnie zaprosimy Cię do Akademii MCG. Tam poznasz resztę osób, a my przez parę miesięcy będziemy

sprawdzać, jak odnajdujesz się w idei Mad Cat's Garage, jak idzie Ci kontakt z resztą ekipy, czy chcesz się uczyć

i przede wszystkim: czy chcesz pomagać. Sam tę pomoc będziesz otrzymywać już na etapie Akademii. Będziemy się

spotykać na wspólnych treningach, doradzać Ci ścieżkę kariery, dyskutować wspólnie o rozwiązaniach.

Będziemy też chodzić razem na piwo i zapraszać Cię na urodziny i "zespołowego śledzika" - widziałeś to już

w "Szybkich i Wściekłych". Jeśli przez te kilka miesięcy Ci nie przejdzie i stwierdzisz, że MCG to jest kierunek,

w którym chcesz się rozwijać, że ekipa Ci odpowiada, wtedy możesz stać się kandydatem na barwy

To oznacza najtrudniejszy proces. Od tej pory będziesz naprawdę oceniany przez resztę zespołu i ekipy. Gdy będziemy gotowi, czyli upewnimy się, że wiemy już wszystko, co trzeba, zorganizujemy głosowanie. Jego wynik zdecyduje o barwach.

BARWY

Co idzie za barwami?

Wspólny serwis

Na zawodach wszyscy sobie pomagamy. Tę pomoc otrzymywałeś już będąc w Akademii, ale od teraz stajesz się priorytetem. Od teraz dostaniesz nie tylko ręce do pracy, ale będziemy sobie pożyczać części zapasowe i inne dobro, takie jak np slicki, wahacze, gdy się połamią, półosie.

Marketing

Od tej pory będziemy promować Cię tak, jak promujemy innych naszych zawodników. To jest dobry moment na rozpoczęcie budowania Twojej marki osobistej i korzystania z tego, że zazwyczaj "wyskakujemy z lodówki", a nasza promocja raczej trafia tam, gdzie trzeba ;).

Wsparcie

Od tej pory jesteśmy za Tobą murem - nawet wtedy (a raczej głównie wtedy), kiedy masz kłopoty. Nawet, jeśli zrobisz coś głupiego, wpakujesz się w coś - jesteśmy po to, aby Cię z tego wyciągnąć. Masz też pewność, że ktoś oprócz Mamy czy Twojego Partnera cieszy się z Twoich wyników lub pracuje z Tobą, aby ten wynik się pojawił. Dla nas nie ważne, kto stoi na pudle, byle to był któryś z "kotów", więc w razie czego i tak jest duża szansa, że zawody dostarczą Ci mnóstwo emocji - jak nie Ty, to Twój kumpel z teamu. Głównie to przyciąga ludzi do naszego zespołu :).

Sponsoring

Czyli to, co misie lubią najbardziej. Tak, wspiera nas kilka firm i dobrze żyjemy. Dzięki marketingowi wielokanałowemu, duzej widoczności na zawodach, wynikom i pozytywnej atmosferze, dobrze rozmawia się z potencjalnymi i obecnymi Partnerami.

 

Ale nie tak szybko.

 

W pierwszym roku będziesz musiał zapracować na swoje "wynagrodzenie" dokładnie tak, jak my zapracowaliśmy u stałych Partnerów i tak, jak zapracowujemy u nowych na "okresach próbnych".  Zostawiamy Ci jednak miejsce na Twoje pomysły. Błotniki, dach i środek maski są dla Twoich Partnerów, którzy są gotowi wesprzeć tylko Ciebie. Ułatwieniem dla Ciebie w szukaniu ich jest fakt, że jesteś w barwach i pojawiasz się marketingowo wszędzie tam, gdzie cały zespół. To jedyna pomoc sponsoringowa, którą otrzymujesz od nas w pierwszym sezonie w barwach. Możesz te powierzchnie poświęcić także dla swoich przyjaciół, którzy nie zapewniają żadnego wsparcia, ale po prostu chcesz im pomóc. Proszę bardzo :). 

Oczywiście są wyjątki od tej sytuacji. Jeśli przychodzisz do nas będąc już na jakimś etapie kariery i Twoje nazwisko powoduje, że nasi obecni Partnerzy są chętni powiększyć dla Ciebie zakres wsparcia, to wszystko, co da się uzyskać ponad "standardową umowę" jest dla Ciebie. Gratulacje :). 

Jeśli ten pierwszy sezon upłynie nam świetnie i każda ze stron będzie pewna, że chce wspólnie kontynuować przygodę, droga do sponsoringu otwiera się dla Ciebie :).

Co Ty na to?

Slajd5.PNG
---1_Królewski_Winter_Cup_8_stycznia___K
bottom of page